Kdo pro nás pracuje

Ing. Pavel Černý

 

Po revoluci se nejprve věnoval soukromému podnikání, v gründerském období počátku 90. let spoluzakládal dodnes fungující a prosperující velkoobchod se stavebním materiálem. Praktické zkušenosti s budováním firmy pak využil i v odborném časopise o marketingu, reklamě a médiích Strategie, jehož byl po čtyři roky šéfredaktorem. Další tři roky působil na pozici vedoucího marketingu společnosti Emco.
V roce 2002 se osamostatnil a založil agenturu Gordica Communication, která se věnuje marketingové komunikaci, public relations, mediálnímu poradenství a komerčním médiím.
S ženou a dvěma dcerami žije v Řevnicích – na půl cesty mezi Prahou a Karlštejnem.
http://www.linkedin.com/in/pavelcerny

 

 

 

Ing. Lenka Šíšová

Profesní kariéru zahájila ve Státním zemědělském nakladatelství Praha jako redaktorka. Po mateřské dovolené se stala vedoucí rubriky marketing v časopise Strategie a následně působila na pozicích specialista firemní komunikace v T-Mobile, vedoucí firemní komunikace ve vydavatelství Economia a brand manager senior ve společnosti Green Swan Pharmaceuticals. Řadu let byla také externím lektorem Institutu certifikovaného vzdělávání, kde vedla workshopy public relations.
Její největší zálibou jsou čtyřnozí štěkající mazlíčci všech ras a velikostí. V mnoha případech ji poslouchají lépe a ochotněji než vlastní synové.

 

 

 

 

Radomír Starý

V oboru marketingové komunikace začal pracovat v roce 1993, kdy nastoupil na pozici inzertního manažera vydavatelství Strategie. Zastával ji až do roku 1999, kdy se vydal sbírat životní zkušenosti do Izraele. Po návratu se stal inzertním a PR manažerem ve vydavatelství Profi Press, postupně se osamostatnil a nastoupil na dráhu copywritera na volné noze. Vzhledem k tomu, že psaní bylo jeho koníčkem už od školních škamen, tíhnul postupně k zakázkám, při nichž tento svůj talent mohl stále více a více uplatňovat a rozvíjet. Dnes tvorba textů tvoří převážnou náplň jeho práce.
Je dvojdomovec, pendlující mezi Prahou a Pardubicemi.
http://www.linkedin.com/in/radomirstary.